• bllokoj

SERIA T1

  • EKSPLORER GJITHË I RI KORRO GOLF PËR PASAGJËRAT 2+2

    Pikat kryesore të automjetit NË NDËRMARRJE LUXURY TË GJITHA KLIMATI Vendet luksoze të TARA-s janë jashtëzakonisht të rrumbullakosura, duke ofruar rehati, mbrojtje dhe tërheqje estetike. Të krijuara nga lëkura imituese me prekje të butë me një model elegant të gdhendur, ato sigurojnë një eksperiencë luksoze pavarësisht nëse jeni duke lundruar për tranzit personal ose për argëtim. BAR KUBOID SOUND BAR Sistemi lejon lidhje pa tela me valë përmes ekranit, duke rritur përdorshmërinë dhe komoditetin e tij. Për më tepër, ai përmban dritë të rregullueshme ...
  • KORRO GOLF TË REJA ROADSTER 2+2 PASADERËVE

    Pikat kryesore të automjetit SEAT LUXURY TË GJITHA KLIMATI Vendet luksoze të TARA janë tepër të rrumbullakosura mirë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për rehati, mbrojtje, estetikë ose të treja, modelet tona të sediljeve ju mbulojnë. Sediljet tona luksoze përfshijnë lëkurë imituese me prekje të butë, të gdhendura mirë me një model ekzotik. Ndihuni rehat ndërsa jeni duke shkuar në lundrim për tranzit personal. NJESA E RUAJTJES Ndarja e ruajtjes ofron të njëjtin avantazh në mbajtjen e pajisjeve sportive dhe rrobave të ndara. Nëse...
  • SHPIRIT PLUS GOLF TË GJITHË E RE

    Pikat kryesore të automjetit NDESHJE LUKSORE TË GJITHA KLIMATIKE Këto sedilje lëkure luksoze të personalizuara posaçërisht e bëjnë të lehtë relaksimin dhe shijimin e udhëtimit, qoftë në zarzavate apo përreth lagjes. Të dizenjuara për rehati superiore, ato ofrojnë mbështetje të shkëlqyer me mbështjellje dhe thithje goditjesh. TIMON ME RRAFSHIM COMFORT Timoni përmban një kapje të rehatshme dhe trajtim të përgjegjshëm, të kompletuar me një mbajtëse të përshtatshme për kartat e rezultateve dhe fole lapsi. Timoni i rregullueshëm është projektuar në mënyrë të përpiktë për...
  • SHPIRIT PRO GOLF TË GJITHË E RE

    Pikat kryesore të automjetit SEDILJA E INTEGRUAR E LEHTË PËR PASTRIM Sediljet e reja të dizajnuara, të thjeshta për t'u pastruar, ofrojnë një përvojë të shkëlqyer të kalërimit. Dizajni i sipërfaqes së tyre të qetë siguron pastrim dhe mirëmbajtje të përshtatshme të përditshme, ndërsa ndërtimi i qëndrueshëm i reziston kushteve të ndryshme të motit dhe siguron mbështetje të qëndrueshme. Për më tepër, sediljet vijnë me parmakë sigurie për të garantuar sigurinë tuaj gjatë hipjes. TIMON ME GRIP KOFORT Timoni me kapje të rehatshme dhe trajtim të përgjegjshëm me zgjuarsi...
  • Karrocë GOLF HARMONY GJITHË E RE

    Pikat kryesore të automjetit SELILJA DHE KORNIZA E ALUMINIUT Këto sedilje janë bërë me mbushje shkume që thith frymë, të buta dhe dyfish të gjata pa lodhje, duke shtuar rehati më të mirë në udhëtimin tuaj dhe gjithashtu të lehta për t'u pastruar. Korniza e aluminit e bën karrocën më të lehtë dhe më rezistente ndaj korrozionit. Pulti DHE KOLONA E RREGULLSHME E TIMONIT Kolona e rregullueshme e drejtimit mund të rregullohet në këndin e përsosur për t'iu përshtatur drejtuesve të ndryshëm, duke rritur rehatinë dhe kontrollin. Paneli integron hapësira të shumta ruajtjeje, kon...