• bllokoj

SERIA T2

  • KARRO GOLF PËR PASUARËT GJITHË TË RI HORIZONI 4

    Pikat kryesore të automjetit DRITA LED Automjetet tona të transportit personal janë standarde me drita LED. Dritat tona janë më të fuqishme me më pak shkarkim në bateritë tuaja dhe ofrojnë një fushë vizioni 2-3 herë më të gjerë se sa konkurrentët tanë, kështu që ju mund të shijoni udhëtimin pa shqetësime, edhe pasi të perëndojë dielli. RRIpat e sigurimit Rripat e sigurimit të karrocave të golfit ofrojnë mbrojtje të plotë të sigurisë për të rriturit dhe fëmijët në sediljen e përparme ose të pasme, veçanërisht kur njerëzit ndeshen me një frenim emergjence. PORTI I KARKIMIT USB Ky lloj produkti...
  • KARRO GOLF PËR PASADERË TË GJITHË TË REJA LANDER 4

    Pikat kryesore të automjetit TIMON DHE PIKE E PËRMIRËSUAR Bëhuni biseda e lagjes suaj me një nivel të ri personalizimi, duke përfshirë më shumë hapësirë ​​ruajtëse në panelin e kontrollit, timonin elegant dhe një vizë të përmirësuar. OPCIONAL 7" EKRAN SHUMË FUNKSIONAL me prekje Ekran me prekje i integruar me ekranin e shpejtësisë, treguesin e marsheve të drejtimit, dritat, odometrin, etj. PEDAL I frenave të gazit Pedali i frenave të gazit siguron kontroll të saktë dhe nxitim të qetë. Me dizajnin e tij ergonomik, ofron rehati dhe redukton yndyrën...
  • KARRO GOLF PËR PASADERË TË GJITHË TË REJA LANDER 6

    Pulti i pikave kryesore të automjetit Karroca juaj e besuar e golfit është një pasqyrim i asaj që jeni. Përmirësimet dhe modifikimet i japin personalitet dhe stil automjetit tuaj. Paneli i karrocave të golfit shton bukuri dhe funksionalitet në brendësinë e karrocës suaj të golfit. Aksesorët e makinës së golfit në kroskot janë krijuar për të përmirësuar estetikën, komoditetin dhe funksionin e makinës. OPCIONAL 7" EKRAN SHUMË FUNKSIONAL me prekje Ekran me prekje i integruar me ekranin e shpejtësisë, treguesin e marsheve të drejtimit, dritat, odometrin, etj. AKSELERATOR...
  • KARRO GOLF PËR UDHËTARË TË GJITHË E RI HORIZONI 6

    Pikat kryesore të automjetit DRITA LED Shumë rezistente ndaj ujit dhe pluhurit, ato mund t'ju ofrojnë një pamje shumë të qartë dhe të papenguar në çdo gjendje të keqe moti (si ditët e mëdha me shi ose borë), t'ju japin një vozitje absolutisht të sigurt. Rripat e sigurimit me dy pika Rripat e sigurimit të karrocave të golfit mund t'i mbajnë fëmijët dhe pasagjerët që të mos bien aksidentalisht ose të godasin njëri-tjetrin në një rrugë me gunga ndërsa automjeti është në lëvizje. Tërhiqeni pa probleme, lehtë për t'u përdorur me një dorë, të rriturit dhe fëmijët mund ta përdorin lehtësisht. USB...