PORTIMAO BLU
E KUQE FLAMENCO
SAFIR I ZI
BLU MESdhetare
GRI ARKTIKE
MINERAL I BARDHË

T3 2+2 Ngrihet

Trupat e fuqisë

Litium ELiTE

Ngjyrat

  • single_icon_2

    PORTIMAO BLU

  • single_icon_6

    E KUQE FLAMENCO

  • single_icon_4

    SAFIR I ZI

  • single_icon_5

    BLU MESdhetare

  • single_icon_3

    GRI ARKTIKE

  • single_icon_1

    MINERAL I BARDHË

Kërkoni një ofertë
Kërkoni një ofertë
Porosit tani
Porosit tani
Ndërtimi dhe Çmimi
Ndërtimi dhe Çmimi

Kombinimi perfekt i trupit të efektshëm dhe stilit jashtë rrugës. Kudo që të vozitni, të gjithë sytë janë mbi ju. T3 2+2 Lifted është e ngjashme me përvojën e drejtimit të një makine të vërtetë, por më e shkathët dhe e lehtë.

tara t3 2+2 banderolë e ngritur1
tara t3 2+2 banderolë e ngritur2
tara t3 2+2 banderolë e ngritur3

RIDIFINIMI I EKSELENCËS SË DYRËS SË OUT

Me T3 2+2 Lifted, aventurat tuaja ngrihen në lartësi të reja. Gomat e heshtura jashtë rrugës ofrojnë një udhëtim të qetë dhe të qetë, duke ju lejuar të eksploroni me lehtësi territore të paeksploruara. Shijoni një udhëtim që është sa i qetë dhe emocionues, pasi kjo makinë kombinon pa mundim rehatinë dhe eksitimin.

banner_3_ikona1

Bateri litium-jon

Mësoni më shumë

Pikat kryesore të automjetit

BORD VENDETUESE E TËRHEQSHME

BORD VENDETUESE E TËRHEQSHME

Dërrasa vrapuese e tërheqshme e rëndë e bën makinën tuaj të duket gati jashtë rrugës dhe e bën më të lehtë hyrjen dhe daljen nga karroca juaj e golfit, duke mbrojtur gjithashtu kornizat anësore dhe trupin e karrocës suaj të golfit. Mund të paloset gjithashtu për të zvogëluar madhësinë kur është e nevojshme.

PARAPRAKE ME LAMINAT ME PJETESHME

PARAPRAKE ME LAMINAT ME PJETESHME

Xhami inovativ me çelës rrotullues ofron rregullim të lehtë me një kthesë të thjeshtë. Pavarësisht nëse dëshironi të ndaloni erën ose të shijoni një erë freskuese, zgjedhja është e juaja, duke ofruar një përvojë të personalizueshme drejtimi të përshtatur sipas preferencës tuaj.

FRENA HIDRAULIKE DISKE

FRENA HIDRAULIKE DISKE

Përdorimi i frenave të diskut të pistonit hidraulik me katër rrota. Kanë peshë më të lehtë dhe më të lehtë për t'u mirëmbajtur. Kapaciteti më i fortë i frenimit do të thotë se automjeti ka një distancë më të shkurtër frenimi për të mbrojtur sigurinë e pasagjerëve.

NDRIÇIM LED

NDRIÇIM LED

Ndriçoni natën me shkëlqim të pashoq. Këto drita LED me performancë të lartë ofrojnë shkëlqim të jashtëzakonshëm, duke siguruar një pamje të qartë gjatë vozitjes gjatë natës. Të projektuara me përpikëri për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, ato konsumojnë dukshëm më pak energji në krahasim me ndriçimin tradicional, duke i bërë ato një zgjedhje me kosto efektive në planin afatgjatë.

BRUNG PARA

BRUNG PARA

Hapësira e bollshme e ruajtjes siguron që ju mund të mbani me lehtësi gjithçka që ju nevojitet, pavarësisht nëse jeni në fushën e golfit ose jashtë. Është projektuar për të ofruar zgjidhje të pashembullta të ruajtjes pa kompromentuar stilin ose funksionalitetin.

FRIGORIFER OPTIONAL

FRIGORIFER OPTIONAL

Frigoriferi opsional i integruar i lëvizshëm ofron lehtësi në përdorim dhe fleksibilitet, duke e bërë atë një zgjidhje ideale për t'i mbajtur ushqimet dhe pijet të freskëta në lëvizje. Ky frigorifer kompakt por i gjerë integron pa probleme karrocën e golfit, duke ofruar hapësirë ​​të bollshme ruajtjeje pa sakrifikuar stilin ose funksionalitetin.

DIMENSIONET

T3 +2 Dimensioni (mm): 3015×1515 (pasqyra e pasme)×1945

PUSHTETI

● Bateri litiumi
● Motor 48V 6.3KW AC
● Kontrollues AC 400 AMP
● Shpejtësia maksimale 25 mph
● Karikues në bord 25A

TIPARET

● Sedilje luksoze
● Veshja e rrotave nga aliazh alumini
● Pult me ​​futje të mbajtësit të filxhanit që përputhet me ngjyrat
● Timoni luksoz
● Mbajtëse e çantave të golfit dhe shporta e trikove
● Pasqyrë e pasme
● Bri
● Portat e karikimit USB

 

TIPARE SHTESË

● Shasi çeliku e zhytur me pluhur, e lyer me pluhur (shasi e galvanizuar e nxehtë opsionale) për një "jetëgjatësi më të gjatë të karrocës" me një garanci JETËSORE!
● Karikues 25A i papërshkueshëm nga uji në bord, i paraprogramuar në bateri litium!
● Xhami i pastër i palosshëm
● Trupat e kallëpit të injektimit rezistent ndaj goditjes
● Pezullim i pavarur me katër krahë
● Ndriçim i ndritshëm për pjesën e përparme dhe të pasme për të maksimizuar shikueshmërinë në errësirë ​​dhe për të paralajmëruar drejtuesit e tjerë në rrugë që të jenë të vetëdijshëm për praninë tuaj

TRUPI DHE SHASI

Trupi i përparmë dhe i pasëm i derdhjes me injeksion TPO

BROSHURAT E PRODUKTIT

 

TARA - T3 2+2 LIFTED

Klikoni butonin më poshtë për të shkarkuar broshurat.

Parakolp i përparmë

Ndenjëse luksoze

Paneli i instrumenteve me shumë funksione

Mbështetëse e pasme e krahut

Goma jashtë rrugës

Xhami i xhamit