PORTIMAO BLU
E KUQE FLAMENCO
SAFIR I ZI
BLU MESdhetare
GRI ARKTIKE
MINERAL I BARDHË

T3 2+2

Trupat e fuqisë

Litium ELiTE

Ngjyrat

  • single_icon_2

    PORTIMAO BLU

  • single_icon_6

    E KUQE FLAMENCO

  • single_icon_4

    SAFIR I ZI

  • single_icon_5

    BLU MESdhetare

  • single_icon_3

    GRI ARKTIKE

  • single_icon_1

    MINERAL I BARDHË

Kërkoni një ofertë
Kërkoni një ofertë
Porosit tani
Porosit tani
Ndërtimi dhe Çmimi
Ndërtimi dhe Çmimi

T3 2+2 përmban një pult me ​​shumë funksione, një bagazh të gjerë përpara dhe një frigorifer të integruar. Duke kombinuar luksin me prakticitetin, është zgjedhja perfekte për ekskursione dhe aventura ditore.

baner tara t3 2+2 karroce golfi1
baner tara t3 2+2 karroce golfi2
baner tara t3 2+2 karroce golfi3

PËRVOJENI LUKSIN NË SHKOJE

Përjetoni rehati të pashoqe, fuqi të avancuar elektrike dhe një karizëm që e veçon T3 2+2. Çdo detaj, nga ndriçimi i integruar LED deri te bagazhi i gjerë i përparmë, është krijuar duke mbajtur parasysh nevojat e gjithanshme të pronarit të tij.

banner_3_ikona1

Bateri litium-jon

Mësoni më shumë

Pikat kryesore të automjetit

Pult Pult

Pult Pult

Përmirësoni tuajinshpëtojpërvojë me pultin tonë të gjithanshëm, duke ngritur si estetikën ashtu edhe funksionalitetin. Ky panel novator përmban një plan urbanistik intuitiv me ndarje të bollshme ruajtjeje, mbajtëse të hijshme për filxhanë dhe kontrolle me akses të lehtë për dritat dhe aksesorët e tjerë. I projektuar për të kombinuar stilin dhe dobinë pa probleme, ai e transformon brendësinë e karrocës suaj të golfit në një hapësirë ​​të sofistikuar dhe praktike.

PARAPRAKE ME LAMINAT ME PJETESHME

xhamat e xhamit

Fduke përdorur një çelës rrotullues të përshtatshëm, xhami i laminuar ynë lejon rregullime të lehta të këndit të animit për t'iu përshtatur preferencës tuaj. Ofron qëndrueshmëri dhe qartësi të jashtëzakonshme, duke siguruar një pamje të qartë të rrugës përpara. Kjo xhami jo vetëm që siguron mbrojtje thelbësore nga elementët, por gjithashtu përmirëson pamjen e përgjithshme të karrocës suaj të golfit.

FRIGORIFER OPTIONAL

FRIGORIFER OPTIONAL

Ripërcaktoni përvojën tuaj të golfit me frigoriferin tonë opsional të integruar të lëvizshëm.Dprojektuar për t'i mbajtur pijet dhe ushqimet tuaja të ftohta në mënyrë perfekte ndërsa ju shijoni kohën tuaj. Ky frigorifer kompakt por i gjerë integrohet pa problemekarrocë golfi, që ofron hapësirë ​​të bollshme ruajtjeje pa sakrifikuar stilin ose funksionalitetin.

NDRIÇIM LED

NDRIÇIM LED

Automjetet tona të transportit personal vijnë standard me drita LED: dritat e gjata, dritat e ulëta, dritat e ditës, sinjalet e kthesës dhe dritat e frenave për një udhëtim më të ndritshëm. Dritat tona janë më të fuqishme me më pak shkarkim të baterisë, duke ofruar një fushë vizioni 2-3 herë më të gjerë në krahasim me konkurrentët tanë, duke ju lejuar të shijoni udhëtimin pa shqetësime, edhe pasi dielli perëndon.

BRUNG PARA

BRUNG PARA

Është projektuar për të ofruar zgjidhje të pashembullta të ruajtjes pa kompromentuar stilin ose funksionalitetin. Ky bagazh i gjerë përpara ofron hapësirë ​​të bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore, nga pajisjet e golfit dhe sendet personale deri te ushqimet dhe pijet. Ka një ndërtim të qëndrueshëm që siguron që gjërat tuaja të qëndrojnë të sigurta dhe të thata. Pavarësisht nëse jeni në kurs ose në punë, bagazhi ynë i përparmë shton komoditet dhe praktikë në çdo udhëtim.

 

PORTI I KARKIMIT

PORTI I KARKIMIT

Ky port karikimi me cilësi të lartë siguron rimbushje të shpejtë dhe të besueshme, duke e mbajtur karrocën tuaj të golfit gati për veprim në çdo kohë. Ndërtimi i tij i fortë garanton qëndrueshmëri dhe performancë afatgjatë, ndërsa dizajni miqësor për përdoruesit e bën lidhjen dhe shkëputjen e lehtë. Përveç kësaj, sistemet e menaxhimit të baterive (BMS) janë zhvilluar për të rregulluar nxehtësinë, duke eliminuar rrezikun e mbingarkesës dhe mbinxehjes.

DIMENSIONET

T3 2+2 Dimensioni (mm): 3015×1515 (pasqyra e pasme)×1945

PUSHTETI

● Bateri litiumi
● Motor 48V 6.3KW AC
● Kontrollues AC 400 AMP
● Shpejtësia maksimale 25 mph
● Karikues në bord 25A

TIPARET

● Sedilje luksoze
● Veshja e rrotave nga aliazh alumini
● Pult me ​​futje të mbajtësit të filxhanit që përputhet me ngjyrat
● Timoni luksoz
● Mbajtëse e çantave të golfit dhe shporta e trikove
● Pasqyrë e pasme
● Bri
● Portat e karikimit USB

 

TIPARE SHTESË

● Shasi çeliku e zhytur me pluhur, e lyer me pluhur (shasi e galvanizuar e nxehtë opsionale) për një "jetëgjatësi më të gjatë të karrocës" me një garanci JETËSORE!
● Karikues 25A i papërshkueshëm nga uji në bord, i paraprogramuar në bateri litium!
● Xhami i pastër i palosshëm
● Trupat e kallëpit të injektimit rezistent ndaj goditjes
● Pezullim i pavarur me katër krahë
● Ndriçim i ndritshëm për pjesën e përparme dhe të pasme për të maksimizuar shikueshmërinë në errësirë ​​dhe për të paralajmëruar drejtuesit e tjerë në rrugë që të jenë të vetëdijshëm për praninë tuaj

TRUPI DHE SHASI

Trupi i përparmë dhe i pasëm i derdhjes me injeksion TPO

BROSHURAT E PRODUKTIT

 

TARA - T3 2+2

Klikoni butonin më poshtë për të shkarkuar broshurat.

Paneli i instrumenteve me shumë funksione

Pasqyrë e pasme

Mbështetëse e pasme e krahut

Ndenjëse luksoze

Shiriti i zërit

Xhami i xhamit